Nasze jedzenie

Używamy tylko świeżych składników, które przygotowujemy przy kliencie bezpośrednio przed podaniem.
To sprawia, że Chopstix serwuje tylko wyśmienite dania.

footer
skladniki

Nasze składniki

Chopstix dba o zdrowie swoich klientów.

Dlatego wszystko, co gotujemy, przygotowywane jest z naturalnych składników, które składają się na świeży i smaczny posiłek.

Wykorzystujemy piersi kurczaka pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców spełniających nasze kryteria jakości. Dzięki temu nasze dania są soczyste i mają niepowtarzalny smak.

Pełne składników odżywczych, codziennie dostarczane świeże warzywa sprawiają, że nasze dania są zdrowe i bogate w witaminy.

Proces gotowania

Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby każdego dnia serwować świeże i doskonałe w smaku dania. Ręcznie kroimy piersi kurczaka i warzywa, a smażymy je tuż przed podaniem, aby danie, które do Ciebie trafi było świeże, ciepłe i oczywiście wyśmienite w smaku!

Nie lubimy, kiedy jedzenie się marnuje, dlatego gotujemy małe porcje, które uzupełniamy w ciągu dnia. Dzięki temu nasze dania są zawsze świeże i ciepłe.

Co więcej, nasi kucharze przygotowują dania przy kliencie. Widzisz więc, co jesz, a zarazem masz możliwość wzięcia udziału w kuchennym spektaklu. Restauracje Chopstix serwują współczesne dania kuchni azjatyckiej przygotowywane przez kucharzy z pasją.

jakosć

Jakość jedzenia

Nasze dnia są zawsze świeże, bo gotujemy je małymi porcjami, wielokrotnie w ciągu dnia. Nie odgrzewamy jedzenia. Nie ma nic gorszego niż twardy i gumowaty makaron!

Wykorzystujemy tylko świeże składniki, a do potraw nie dodajemy glutaminianu sodu. Glutaminian sodu jest zazwyczaj kojarzony z kuchnią azjatycką, w której stanowi popularny dodatek wzmacniający smak. My jednak nie musimy oszukiwać naszych gości. Jesteśmy dumni z naszych dań, które są smaczne same w sobie i nie potrzebują wzmacniaczy smaku.

© Copyright 2017 CHOPSTIX GROUP POLSKA SP Z O.O.

KRS: 0000673268, NIP: 7272812968, REGON: 367055494

All Rights Reserved